Nakit karşılığı BTC sat
Nakit karşılığı BTC sat

Bitcoin nakite nasıl dönüştürülür? Veya daha iyisi nakit karşılığı Bitcoin nasıl satılır?

Ofislerimizde, Bitcoin'i anında Nakit karşılığında satmak kriptolarınızı düşük bir maliyetle nakite dönüştürmenin en güvenli ve en hızlı yoludur.

Nakit Karşılığında Kripto Alım Satımı

Limits

  • Minimum $35 (eşdeğer)

Fees

0%

Cards Accepted

  • visa
  • mastercard
Ofislerimizde, Bitcoin'i anında Nakit karşılığında satmak kriptolarınızı düşük bir maliyetle nakite dönüştürmenin en güvenli ve en hızlı yoludur. Gerçekten anonim olarak Bitcoin satmak söz konusu olduğunda doğru adres NakitCoins. İşte, Bitcoin'i nakitle değiştirmek için adım adım kılavuz: 1 - Bir hesap açın (hesabınız yoksa): Sadece bir e-posta adresine ihtiyacınız var. 2 - Hesabınızdan Bitcoin satışına geçin. 3 - Acentelerimizden birini ziyaret edin. Veznede hesabınızdan para çekmek istediğinizi söyleyin. Kasiyer, talep edilen miktarı, eksi %1 komisyonla hesabınızdan çekecektir Piyasa fiyatına göre Bitcoin satmak için %2 ücret aldığımızı unutmayın. Özetleyerek, hesabınızda Bitcoin satışından para çekme işlemi uygulanana kadar toplamda %3 ücret uygulanır. Hesabınızda istediğiniz zaman 7/24 Bitcoin işlemi gerçekleştirebilirsiniz, bu da sizin için en doğru oranı bulduğunuz an satış yapabileceğiniz anlamına gelir. BİLGİ: Hesaba gerek yok - Ücretler: %3 With NakitCoins you can buy Bitcoin or other crypto easily with credit card. You can choose one of our packages or buy any other specific mount you want.

Anında para yatırma ve çekme

Şubelerimizde anında nakit yatırabilir ve çekebilirsiniz.

Neden NakitCoins?

  • Anında Kriptodan Kriptoya Takas
  • Kayıt Olmadan Takas Olanağı
  • Neosurf Bileti ile Nakit Yatırma İmkanı
  • Kredi Kartı ile Satın Al (Visa/ MasterCard)
  • Banka Kartına Para Gönderme
  • Acentalarımızda Nakit Yatırma ve Çekme İmkanı
*Acentalarımız sadece Türkiye'de hizmet vermektedir

Bugün Bitcoin'le tanışın

Bitcoin'de yeni misiniz? Nakitcoins başlamak için en kolay yer

BAŞLA!

What NakitCoins Customers Think

Caglar Tas

5/15/2022

Çok nazik çalışanları olan bir yer . Bilgi, ilgi alaka ve deneyimleriyle sorularımı cevapladıkları için teşekkür ediyorum. Güven veren bir kurum.

Esat Ince

5/15/2022

Çalışanlar çok ilgiliydi. İşlemlerim 10 dk. gibi kısa bir sürede bitti. Nezih bir ortamda hiç zorlanmadan halloldu her şey. Bütün NakitCoins ailesine çok teşekkür ederim. En kısa zamanda tekrar görüşeceğiz...

Yilmaz Atik

5/15/2022

Öncelikle verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkürlerimi bir borç olduğunu dusunuyorum sizi temsilen bizlere yardımcı olmaya çalışan arkadaşlarınızın gerçekten işlerini başarı ile yapan ve yaptıkları işin hakkını vermeye çalışan doğru kişiler olduğunu belirtmek isterim bundan sonraki islerinizde başarılar bol kazançlar dilerim.