Are you on vacation? Did you run out of cash? You need money urgently? Do you need to send money to a friend or family at low fees using BITCOIN ?

Selling Bitcoin and receiving your funds on your Bank card is probably the fastest solution available if you need cash urgently.

With NakitCoins.com you can sell Bitcoin and receive your funds on your Bank Card instantly. Two currencies are available for this service, you can sell bitcoin for cash (EURO or DOLLARS). Make sure to select the right currency matching your card currency before proceeding in order to avoid bank fees conversion.

You will be required to provide the bank card holder’s information to do so, you have to make sure the information you provide is correct.

No KYC is required to use this service and you are not required to create an account.

INFO: No account required - No KYC required - Fees: 4%

With NakitCoins you can buy Bitcoin or other crypto easily with credit card. You can choose one of our packages or buy any other specific mount you want.

You can withdraw and deposit Funds at our agencies without limits

Why Use NakitCoins?

  • Non Custodial Crypto to Crypto Instant Exchange
  • Exchange Without an Account
  • Cash Deposit Via Neosurf Ticket
  • Credit Card Purchase (Visa & MasterCard)
  • Send Funds To A Bank Card
  • Cash Deposit & Withdrawal at our Agencies or Partners (Turkey*)
*Cash Service in agencies is only available in Turkey

What NakitCoins Customers Think

Caglar Tas

10/23/2021

Çok nazik çalışanları olan bir yer . Bilgi, ilgi alaka ve deneyimleriyle sorularımı cevapladıkları için teşekkür ediyorum. Güven veren bir kurum.

Esat Ince

10/23/2021

Çalışanlar çok ilgiliydi. İşlemlerim 10 dk. gibi kısa bir sürede bitti. Nezih bir ortamda hiç zorlanmadan halloldu her şey. Bütün NakitCoins ailesine çok teşekkür ederim. En kısa zamanda tekrar görüşeceğiz...

Yilmaz Atik

10/23/2021

Öncelikle verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkürlerimi bir borç olduğunu dusunuyorum sizi temsilen bizlere yardımcı olmaya çalışan arkadaşlarınızın gerçekten işlerini başarı ile yapan ve yaptıkları işin hakkını vermeye çalışan doğru kişiler olduğunu belirtmek isterim bundan sonraki islerinizde başarılar bol kazançlar dilerim.

Write To Us

Crypto Calculator

$