Hakkımızda
  • Hakkımızda
  • Hizmetlerimiz
  • AML / KYC
  • Nakitcoins.com markası Sayısal Devir Sistemi Yazılım Danışmanlık Bilgi Teknolojileri Ticaret A.Ş.'ye ait olup ve Türkiye`de ilk Kripto para alım satım ofisidir. Kripto kullanıcıları için güvenli ve kolay bir ortam oluşturmak için yazılım ve teknoloji geliştirmeye devam ediyoruz.
  • NakitCoins Wallet ile saklama, takas, kredi kartı ile kripto alımı ve ödeme hizmetleri sunuyoruz. NakitCoins Cüzdanını kullanmaya başlamak ve hizmetlerimizi keşfetmek için hemen indirin ve kaydolun.
  • NakitCoins, hizmetlerinin kara para aklama ve terörizmin finansmanı faaliyetlerinde kullanılmasını önlemek amacıyla uluslararası “AML / KYC” düzenlemelerine uyum için yüksek tedbirler almakta, belirlenen gereklilikleri dikkate alarak risk odaklı önleyici tedbirler uygulamaktadır. TC Hazine ve Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu tarafından kabul edilen 5549 sayılı Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesine Dair Kanun ve 6415 sayılı Terörizmin Finansmanının Önlenmesine Dair Kanun olan “Ulusal Mevzuat” (MASAK) ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından yapılan uluslararası anlaşmalardan ve diğer ilgili uluslararası düzenlemelerden oluşan “Uluslararası Mevzuat” (Ulusal Mevzuat ve Uluslararası Mevzuat bundan sonra birlikte “İlgili Mevzuat” olarak anılacaktır).

NakitCoins Kimdir?

Nakitcoins, Türkiye'deki ilk fiziksel kripto para nakit noktasıdır. Paranızı limitsiz, güvenli ve anonim bir şekilde hesabınıza yatırabilirsiniz veya hesabınızdan çekebilirsiniz.

Ayrıca, farklı fonlama yöntemlerini kullanarak paranızı hızlı bir şekilde dönüştürmeye ihtiyaç duyanlar için tamamen merkezi olmayan bir çevrimiçi değişim hizmeti sunmaktayız. Düşük ücretlerle saniyeler içinde bir banka kartından Kripto alıp satabilirsiniz. Ayrıca Bitcoin'lerinizi anında diğer Kriptolar ile takas edebilirsiniz.

İstanbul'daki Ofisimizde Sunulan Hizmetlerin Videosu